Parsisiųsti Cs 1.6 nemokamaiParsisiųsti Cs 1.6 nemokamai

cs 1.6 nemokama versija

Taigi, counter-strike 1.6 šiuo metu yra vis dar populiarus internetinis žaidimas ir daugelis iš mūsų kažkur savo kompiuteryje turime arba ieškome parsisiųsti šitą žaidimą,kad galėtume dar kartą pasimėgauti šia šaudykle.

Kodėl mes sukūrėme šitą counter-strike 1.6 inslaliacinį failą? Mes tai padarėme dėl jūsų, jog galėtumėte atsisiųsti kokybišką žaidimą! Šiuo metu yra daug interneto svetainių, kurios siūlo atsisiūsti nemokamai Counter-Strike 1.6 žaidimą.

Daugelio svetainių siūlomas counter-strike būna prikimštas visokio šlamšto, žodžiu vienaip ar kitaip sugadintas.

cs 1.6atsisiūsti (cs 1.6 atsisiūsti) yra atsisiuntimo ir užkrovimo exe failas.

Mūsų cs 1.6 atsisiuntimas siūlo numatytąjį Counter-strike 1.6 be pašalinių failų, virusų, slowhackų, kurie apkrauna jūsų žaidimą bei kompiuterį.

Siūlome švarų Counter-Strike 1.6, kuris padarytas steam pagrindu, atlieka serverių paieškos (randa cs serverius) funkcijas.

Galite atsisiųsti Counter-Strike 1.6 (CS 1.6) iš mūsų www.csdownload.lt tinklalapio paspaudę ant Counter-strike 1.6 tiesioginės atsisiuntimo nuorodos „download setup“ arba „torrent file“ puslapio viršuje arba spustelėkite, bet kurią atsisiuntimo nuorodą visoje svetainėje. Jeigu pasirinksite atsisiųsti cs torrent failą jums reikės atsisiųsti šitą failą pas save į kompiuterį ir jį instaliuoti.

Mūsų cs 1.6 failas yra suderintas su visomis Microsoft (Windows 8/8.1 “Windows 10, Windows XP, Windows Vista) operacinėmis sistemomis.

Cs instalas turi masterserverį, kuris suranda serverius žaidimui online.

Siūlome cs su naujausios versijos counter-srtike 1.6 protokolu (48 protokolas fiksuoja cs klaidas).

Puikus darbas su senais ir naujais kompiuteriais, įtraukti naujausi botai (funkcija reikalinga vieno žaidėjo CS 1.6 žaidimo rėžimui), klasikiniai skinai, modeliai, žemėlapiai, sukonfiguruotas config.cfg failas dėl geresnio CS 1.6 žaidimo.

Counter-Strike 1.6 parsisiuntimascs 1.6 atsisiustiCounter-Strike 1.6 nemokamai

Parsisiųsti Cs 1.6 naujausią su torrentParsisiųsti Cs 1.6 naujausią su torrent


cs 1.6 nemokama naujausia versija

Torrent tinklas užtikrina žymiai didesnį greitį, daug patogiau siųstis ne pavienius failus, todėl verta pasirinkti šitą atsisiuntimo budą.

Vienas iš būdų atsisiųsti counter-strike 1.6 yra atsisiuntimas per torrent. Norint tai padaryti reikia turėti savo kompiuteryje instaliutą utorrent programą.

Šitą programą galima atsisiųsti nemokamai iš oficialaus torrent saito www.torrent.com . Parsisiuntus programą ją instaliuojame pasirinktoje direktorijoje C:/ ar D:/ diske. Programos pagalba jūs galite siųstis nemokamus filmus, muziką, žaidimus tame tarpe cs 1.6.

Torrent tinklas užtikrina žymiai didesnį greitį, daug patogiau siųstis ne pavienius failus, todėl verta pasirinkti šitą atsisiuntimo budą. Norint atsisiųsti counter-strike 1.6 žaidimą jūs turite pasirinkti nuorodą atsisiuntimui „torrent file“.

Toliau pamatysite failą atsisiuntimo lange, kuriame paleiskite jį su uTorrent programa. Failą galite išsaugoti kompiuteryje bei vėliau pasileisti. Atsidaro programos utorrent langas kuriame pamatote parsisiunčiamo failo dydį, pavadinimą, kur failas bus išsaugotas.Paspaudus “gerai” (ok) failas bus pradetas siųstis.

Kai cs failas bus parsisiųstas parsisiuntimo lange jus pamatysite, jog failas parsiųstas 100% jis pradings. Einame į direktoriją kur parsiųstas cs 1.6 instaliacinis failas ir jį instaliuojame į savo PC.

Counter-Strike 1.6 parsisiuntimas nemokamascs 1.6 atsisiusti per torrentCounter-Strike 1.6 nemokamai pilna versija

Cs 1.6 instaliavimasCs 1.6 instaliavimas

cs 1.6 nemokama versija

Norite žaisti counter-strike 1.6? Atsisiųskite cs instaliacinį failą paspaudę tiesioginę nuorodą “setup file” arba “torrent file”.Palaukite kol failas atsisiųs į jūsų PC. Kai failas atsiųstas jūs turite jį instaliuoti į kompiuterį. Pelės dešiniu klavišu du kartus spaudžiate ant atsisiųsto failo. Pasirodo klausimas kur norėsite, kad būtų išsaugotas žaidimas C:/ ar D:/ diske. Pasirinkus vietą kur žaidimas bus instaliuotas, laukiate kol jis įsiinstaliuos. Instaliacijos pabaigoje pasirodžius lentelei su klausimu spaudziate “finish”.Štai ir viskas jūs turite švarų counter-strike 1.6 žaidimą savo kompiuteryje.

Counter-strike exe failo dydis yra tik 175 MB. CS parsisiuntimas trunka 1-2 min. Labai svarbu žinoti kokių duomenų turi turėti jūsų PC jei jis yra senas, kad jūs galėtumėte kokybiškai ir be lagų žaisti. Mūsų siūlomas cs exe failas yra pratestuotas kuriam reikalingi visiškai minimalūs PC duomenys:

Minimalūs cs 1.6 reikalavimai:

CPU- 0.8GHZ

RAM- 128MB

GPU- 32MB

HDD laisvos vietos- 650MB

Rekomenduojami CS 1.6 reikalavimai:

CPU- 1.2GHZ

RAM- 512MB

GPU- 128MB

HDD laisvos vietos- 750MB

Counter-Strike 1.6 parsisiuntimascs 1.6 atsisiustiCounter-Strike 1.6 nemokamai

How to download and install a fully working cs 1.6 game